WVM10FB14R4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WVM10FB14R4
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 14.4 OHM 10W 1% RADIAL
lomakkeissa: 1.WVM10FB14R4.pdf2.WVM10FB14R4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
WVM10FB14R4: n tekniset tiedot
Osa numero WVM10FB14R4 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 14.4 OHM 10W 1% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 127813 pcs Tietolomake 1.WVM10FB14R4.pdf2.WVM10FB14R4.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.634" L x 0.480" W (16.10mm x 12.19mm)
Sarja WVM paneeli tila 14.4 Ohms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.433" (36.40mm)
ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 14.4 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound