WVM3FBR560
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WVM3FBR560
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CERM WW 3W 0.56 OHM 1% VERT
lomakkeissa: WVM3FBR560.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
WVM3FBR560: n tekniset tiedot
Osa numero WVM3FBR560 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CERM WW 3W 0.56 OHM 1% VERT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 129637 pcs Tietolomake WVM3FBR560.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.476" L x 0.382" W (12.10mm x 9.70mm)
Sarja WVM paneeli tila 560 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet WVM 3 0.56 1% B