WVM5FB4K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WVM5FB4K70
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 4.7K OHM 5W 1% RADIAL
lomakkeissa: 1.WVM5FB4K70.pdf2.WVM5FB4K70.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
WVM5FB4K70: n tekniset tiedot
Osa numero WVM5FB4K70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.7K OHM 5W 1% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 170243 pcs Tietolomake 1.WVM5FB4K70.pdf2.WVM5FB4K70.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
Sarja WVM paneeli tila 4.7 kOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.047" (26.60mm)
ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound