WW1AFBR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1AFBR100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW1AFBR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW1AFBR100.pdf2.WW1AFBR100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
WW1AFBR100: n tekniset tiedot
Osa numero WW1AFBR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 273801 pcs Tietolomake 1.WW1AFBR100.pdf2.WW1AFBR100.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.420" L (2.79mm x 10.67mm)
Sarja WW paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 1A 0.1 1% B