WW1AFT6K19
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1AFT6K19 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW1AFT6K19
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 6.19K OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW1AFT6K19.pdf2.WW1AFT6K19.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
WW1AFT6K19: n tekniset tiedot
Osa numero WW1AFT6K19 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 6.19K OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 276039 pcs Tietolomake 1.WW1AFT6K19.pdf2.WW1AFT6K19.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.420" L (2.79mm x 10.67mm)
Sarja WW paneeli tila 6.19 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 1A 6.19K 1% R