WW1JT3R90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JT3R90 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW1JT3R90
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3.9 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW1JT3R90.pdf2.WW1JT3R90.pdf
  • Viesti
WW1JT3R90: n tekniset tiedot
Osa numero WW1JT3R90 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.9 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 444958 pcs Tietolomake 1.WW1JT3R90.pdf2.WW1JT3R90.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Sarja WW paneeli tila 3.9 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 1 3.9 5% R
WW13.95%R
WW13.95%R-ND
WW13.9JR
WW13.9JR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 3.9 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound