WW1JT430R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JT430R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW1JT430R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 430 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW1JT430R.pdf2.WW1JT430R.pdf
  • Viesti
WW1JT430R: n tekniset tiedot
Osa numero WW1JT430R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 430 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 430071 pcs Tietolomake 1.WW1JT430R.pdf2.WW1JT430R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Sarja WW paneeli tila 430 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 1 430 5% R