WW1JTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JTR100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW1JTR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW1JTR100.pdf2.WW1JTR100.pdf
  • Viesti
WW1JTR100: n tekniset tiedot
Osa numero WW1JTR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 353634 pcs Tietolomake 1.WW1JTR100.pdf2.WW1JTR100.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Sarja WW paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 1 0.1 5% R
WW10.15%R
WW10.15%R-ND
WW10.1JR
WW10.1JR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound