WW1JTR120
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JTR120 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW1JTR120
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.12 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW1JTR120.pdf2.WW1JTR120.pdf
  • Viesti
WW1JTR120: n tekniset tiedot
Osa numero WW1JTR120 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.12 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 349554 pcs Tietolomake 1.WW1JTR120.pdf2.WW1JTR120.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Sarja WW paneeli tila 120 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 1 0.12 5% R