WW2BB120R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2BB120R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW2BB120R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 120 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW2BB120R.pdf2.WW2BB120R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
WW2BB120R: n tekniset tiedot
Osa numero WW2BB120R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 120 OHM 1.5W 0.1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 199650 pcs Tietolomake 1.WW2BB120R.pdf2.WW2BB120R.pdf
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Sarja WW paneeli tila 120 Ohms
Virta (wattia) 1.5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 2 120 0.1% B