WW2BTR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW2BTR500
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.5 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW2BTR500.pdf2.WW2BTR500.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
WW2BTR500: n tekniset tiedot
Osa numero WW2BTR500 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.5 OHM 1.5W 0.1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 192520 pcs Tietolomake 1.WW2BTR500.pdf2.WW2BTR500.pdf
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Sarja WW paneeli tila 500 mOhms
Virta (wattia) 1.5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 500 mOhms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sävellys Wirewound