WW3FBR499
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FBR499 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW3FBR499
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.499 OHM 3W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW3FBR499.pdf2.WW3FBR499.pdf
  • Viesti
WW3FBR499: n tekniset tiedot
Osa numero WW3FBR499 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.499 OHM 3W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 314316 pcs Tietolomake 1.WW3FBR499.pdf2.WW3FBR499.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Sarja WW paneeli tila 499 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 3 0.499 1% B