WW3FT12R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FT12R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW3FT12R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 12 OHM 3W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW3FT12R0.pdf2.WW3FT12R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
WW3FT12R0: n tekniset tiedot
Osa numero WW3FT12R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 12 OHM 3W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 134524 pcs Tietolomake 1.WW3FT12R0.pdf2.WW3FT12R0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Sarja WW paneeli tila 12 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW312FRCT
WW312FRCT-ND
WW3FT12R0CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 12 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound