WW3JT33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JT33R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW3JT33R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 33 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW3JT33R0.pdf2.WW3JT33R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
WW3JT33R0: n tekniset tiedot
Osa numero WW3JT33R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 33 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 354329 pcs Tietolomake 1.WW3JT33R0.pdf2.WW3JT33R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Sarja WW paneeli tila 33 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 5 33 5% R
WW5335%R
WW5335%R-ND
WW533JR
WW533JR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 33 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound