WW3JT390R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JT390R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW3JT390R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 390 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW3JT390R.pdf2.WW3JT390R.pdf
  • Viesti
WW3JT390R: n tekniset tiedot
Osa numero WW3JT390R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 390 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 423910 pcs Tietolomake 1.WW3JT390R.pdf2.WW3JT390R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Sarja WW paneeli tila 390 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 3 390 5% R