WW3JTR620
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JTR620 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW3JTR620
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.62 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW3JTR620.pdf2.WW3JTR620.pdf
  • Viesti
WW3JTR620: n tekniset tiedot
Osa numero WW3JTR620 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.62 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 392370 pcs Tietolomake 1.WW3JTR620.pdf2.WW3JTR620.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Sarja WW paneeli tila 620 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 3 0.62 5% R