WW5FTR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW5FTR500 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW5FTR500
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.5 OHM 5W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW5FTR500.pdf2.WW5FTR500.pdf
  • Viesti
WW5FTR500: n tekniset tiedot
Osa numero WW5FTR500 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.5 OHM 5W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 236972 pcs Tietolomake 1.WW5FTR500.pdf2.WW5FTR500.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Sarja WW paneeli tila 500 mOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 5 0.5 1% R
WW50.51%R
WW50.51%R-ND
WW50.5FR
WW50.5FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 500 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound