WW5JB5R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW5JB5R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW5JB5R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 5 OHM 5W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW5JB5R00.pdf2.WW5JB5R00.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
WW5JB5R00: n tekniset tiedot
Osa numero WW5JB5R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 5 OHM 5W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 327892 pcs Tietolomake 1.WW5JB5R00.pdf2.WW5JB5R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Sarja WW paneeli tila 5 Ohms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 5 5 5% B
WW555%B
WW555%B-ND
WW55JB
WW55JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 5 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound