WW7BJT330R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW7BJT330R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 330 OHM 7W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW7BJT330R.pdf2.WW7BJT330R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
WW7BJT330R: n tekniset tiedot
Osa numero WW7BJT330R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 330 OHM 7W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 270502 pcs Tietolomake 1.WW7BJT330R.pdf2.WW7BJT330R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.312" Dia x 1.000" L (7.92mm x 25.40mm)
Sarja WW paneeli tila 330 Ohms
Virta (wattia) 7W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sävellys Wirewound