WW7FBR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW7FBR100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW7FBR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 6.5W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW7FBR100.pdf2.WW7FBR100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
WW7FBR100: n tekniset tiedot
Osa numero WW7FBR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 6.5W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 212911 pcs Tietolomake 1.WW7FBR100.pdf2.WW7FBR100.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.312" Dia x 1.000" L (7.92mm x 25.40mm)
Sarja WW paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 6.5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 7 0.1 1% B
WW70.11%B
WW70.11%B-ND
WW70.1FB
WW70.1FB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 mOhms ±1% 6.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound