XVC2LUG48D
SunLEDSunLED
XVC2LUG48D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: XVC2LUG48D
Valmistaja / merkki: SunLED
Tuotteen Kuvaus LED 4.8MM GRN DIFF BI-LEVEL CBI
lomakkeissa: XVC2LUG48D.pdf
  • Viesti
XVC2LUG48D: n tekniset tiedot
Osa numero XVC2LUG48D Valmistaja SunLED
Kuvaus LED 4.8MM GRN DIFF BI-LEVEL CBI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5355 pcs Tietolomake XVC2LUG48D.pdf
Aallonpituus - Peak 565nm Voltage Rating 2V
Katselukulma 60° Sarja -
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 29mcd linssi Diffused, Tinted
Lens Style / Koko Round with Domed Top, 4.80mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus LED Circuit Board Indicator 2 High Green (x 2) Diffused, Tinted 2V 140mA Round with Domed Top, 4.80mm Through Hole, Right Angle nykyinen 140mA
kokoonpano 2 High Väri Green (x 2)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
5510707F
5510707F
valmistajat: Dialight
Kuvaus: LED 3MM 5V YELLOW