XVC2LUY48D
SunLEDSunLED
XVC2LUY48D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: XVC2LUY48D
Valmistaja / merkki: SunLED
Tuotteen Kuvaus LED 4.8MM YLW DIFF BI-LEVEL CBI
lomakkeissa: XVC2LUY48D.pdf
  • Viesti
XVC2LUY48D: n tekniset tiedot
Osa numero XVC2LUY48D Valmistaja SunLED
Kuvaus LED 4.8MM YLW DIFF BI-LEVEL CBI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3982 pcs Tietolomake XVC2LUY48D.pdf
Aallonpituus - Peak 590nm Voltage Rating 1.95V
Katselukulma 60° Sarja -
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 14mcd linssi Diffused, Tinted
Lens Style / Koko Round with Domed Top, 4.80mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus LED Circuit Board Indicator 2 High Yellow (x 2) Diffused, Tinted 1.95V 140mA Round with Domed Top, 4.80mm Through Hole, Right Angle nykyinen 140mA
kokoonpano 2 High Väri Yellow (x 2)
Liittyvät tuotteet
XVC-01
XVC-01
valmistajat: Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus: CONFIG PWR CHASSIS 1000W 6 SLOT