PS1608GT2-R50-T1
SusumuSusumu
PS1608GT2-R50-T1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PS1608GT2-R50-T1
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus CHIP POWER SPLITTER 0603 SIZE, 0
lomakkeissa: PS1608GT2-R50-T1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
PS1608GT2-R50-T1: n tekniset tiedot
Osa numero PS1608GT2-R50-T1 Valmistaja Susumu
Kuvaus CHIP POWER SPLITTER 0603 SIZE, 0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 99044 pcs Tietolomake PS1608GT2-R50-T1.pdf
tekniset tiedot - Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja PS Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet 408-2049-2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 6dB Taajuus 0Hz ~ 20GHz
Yksityiskohtainen kuvaus RF Power Divider 0Hz ~ 20GHz 0603 (1608 Metric)