PS1608GT2-R50-T5
SusumuSusumu
PS1608GT2-R50-T5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PS1608GT2-R50-T5
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus POWER DIVIDER 6DB .1W 0603 SMD
lomakkeissa: PS1608GT2-R50-T5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
PS1608GT2-R50-T5: n tekniset tiedot
Osa numero PS1608GT2-R50-T5 Valmistaja Susumu
Kuvaus POWER DIVIDER 6DB .1W 0603 SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47039 pcs Tietolomake PS1608GT2-R50-T5.pdf
tekniset tiedot - Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja PS Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case - Muut nimet 408-1093-1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 6dB Taajuus 0Hz ~ 20GHz
Yksityiskohtainen kuvaus RF Power Divider 0Hz ~ 20GHz
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PS1720P02
PS1720P02
valmistajat: TDK Corporation
Kuvaus: AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
Varastossa: 6354 pcs
ladata: PS1720P02.pdf
RFQ
PS17-2122Q
PS17-2122Q
valmistajat: Electroswitch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V
Varastossa: 5665 pcs
ladata: PS17-2122Q.pdf
RFQ
PS17
PS17
valmistajat: Serpac Electronic Enclosures
Kuvaus: GASKET 6.876 X 4.876"
ladata: PS17.pdf
PS1608GT2-R50-T1
PS1608GT2-R50-T1
valmistajat: Susumu
Kuvaus: CHIP POWER SPLITTER 0603 SIZE, 0
ladata: PS1608GT2-R50-T1.pdf
PS1600
PS1600
valmistajat: Multi-Tech Systems, Inc.
Kuvaus: POWER SUPPLY HOTSWAP 90-245V
ladata: PS1600.pdf
PS17-1122B
PS17-1122B
valmistajat: Electroswitch
Kuvaus: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
ladata: PS17-1122B.pdf
ladata: PS16-2122Q.pdf
PS16-M
PS16-M
valmistajat: Panduit
Kuvaus: CONN INLINE 16-20 AWG CRIMP
ladata: PS16-M.pdf
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V
PS16-C
PS16-C
valmistajat: Panduit
ladata: PS16-C.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna