RL1632T-R018-G
SusumuSusumu
RL1632T-R018-G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RL1632T-R018-G
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES 0.018 OHM 2% 1/2W 1206
lomakkeissa: 1.RL1632T-R018-G.pdf2.RL1632T-R018-G.pdf
  • Viesti
RL1632T-R018-G: n tekniset tiedot
Osa numero RL1632T-R018-G Valmistaja Susumu
Kuvaus RES 0.018 OHM 2% 1/2W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 849382 pcs Tietolomake 1.RL1632T-R018-G.pdf2.RL1632T-R018-G.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 0/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RL paneeli tila 18 mOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet RL1632T-R018-G-T5
RL1632TR018G
RL16T.018GTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm) ominaisuudet Current Sense
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 18 mOhms ±2% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thin Film