RL1632T-R022-G
SusumuSusumu
RL1632T-R022-G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RL1632T-R022-G
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES 0.022 OHM 2% 1/2W 1206
lomakkeissa: 1.RL1632T-R022-G.pdf2.RL1632T-R022-G.pdf
  • Viesti
RL1632T-R022-G: n tekniset tiedot
Osa numero RL1632T-R022-G Valmistaja Susumu
Kuvaus RES 0.022 OHM 2% 1/2W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 897937 pcs Tietolomake 1.RL1632T-R022-G.pdf2.RL1632T-R022-G.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 0/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RL paneeli tila 22 mOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)