LRMAP2512-R01FT4
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
LRMAP2512-R01FT4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LRMAP2512-R01FT4
Valmistaja / merkki: TT Electronics / Welwyn
Tuotteen Kuvaus RES SMD 0.01 OHM 1% 3W 2512
lomakkeissa: LRMAP2512-R01FT4.pdf
  • Viesti
LRMAP2512-R01FT4: n tekniset tiedot
Osa numero LRMAP2512-R01FT4 Valmistaja TT Electronics/Welwyn
Kuvaus RES SMD 0.01 OHM 1% 3W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5409 pcs Tietolomake LRMAP2512-R01FT4.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 3W
Jännite - Breakdown 2512 Paksuus (Max) ±50ppm/°C
Koko / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Sarja LRMA
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 2512 (6432 Metric)
Muut nimet 985-1559-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero LRMAP2512-R01FT4
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 0.01 Ohm ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus RES SMD 0.01 OHM 1% 3W 2512