LRMAT2010-R01FT4
TT ElectronicsTT Electronics
LRMAT2010-R01FT4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LRMAT2010-R01FT4
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus RES 0.01 OHM 1% 1.5W 2010
lomakkeissa: LRMAT2010-R01FT4.pdf
  • Viesti
LRMAT2010-R01FT4: n tekniset tiedot
Osa numero LRMAT2010-R01FT4 Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES 0.01 OHM 1% 1.5W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2887 pcs Tietolomake LRMAT2010-R01FT4.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±75ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja LRMA paneeli tila 10 mOhms
Virta (wattia) 1.5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet 985-1564-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element