LR2010-R04FW
TT ElectronicsTT Electronics
LR2010-R04FW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LR2010-R04FW
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus RES 0.04 OHM 1% 1W 2010
lomakkeissa: LR2010-R04FW.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
LR2010-R04FW: n tekniset tiedot
Osa numero LR2010-R04FW Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES 0.04 OHM 1% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 119467 pcs Tietolomake LR2010-R04FW.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.206" L x 0.104" W (5.23mm x 2.64mm)
Sarja LR paneeli tila 40 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet 985-1202-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.033" (0.84mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 40 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
Sävellys Thick Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LR20 F/BL3X2
LR20 F/BL3X2
valmistajat: FDK America
Kuvaus: BATT PK 9V D SZ ALKALINE