LR2010-R07FW
TT ElectronicsTT Electronics
LR2010-R07FW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LR2010-R07FW
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus RES 0.07 OHM 1% 1W 2010
lomakkeissa: LR2010-R07FW.pdf
  • Viesti
LR2010-R07FW: n tekniset tiedot
Osa numero LR2010-R07FW Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES 0.07 OHM 1% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 129452 pcs Tietolomake LR2010-R07FW.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.206" L x 0.104" W (5.23mm x 2.64mm)
Sarja LR paneeli tila 70 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet 985-1204-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.033" (0.84mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 70 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film