LRF2512-R025FW
TT ElectronicsTT Electronics
LRF2512-R025FW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LRF2512-R025FW
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus RES 0.025 OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: LRF2512-R025FW.pdf
  • Viesti
LRF2512-R025FW: n tekniset tiedot
Osa numero LRF2512-R025FW Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES 0.025 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5735 pcs Tietolomake LRF2512-R025FW.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.256" L x 0.128" W (6.50mm x 3.25mm)
Sarja LRF paneeli tila 25 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet 985-1214-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.033" (0.84mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 25 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film