212AS15007
TamuraTamura
Tamura
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 212AS15007
Valmistaja / merkki: Tamura
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 1W
lomakkeissa: 212AS15007.pdf
  • Viesti
212AS15007: n tekniset tiedot
Osa numero 212AS15007 Valmistaja Tamura
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5008 pcs Tietolomake 212AS15007.pdf
Paino - Voltage - lähtö 15V
Jännite - Input 120VAC Koko / Dimension 2.50" L x 1.57" W x 1.40" H (63.5mm x 40.0mm x 35.5mm)
Sarja 212AS Region Käytössä North America
Virta (wattia) 1.1W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm Muut nimet MT7149
Käyttölämpötila -10°C ~ 40°C Ei kuormaa virrankulutusta -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Fixed Blade
tuloliitin NEMA 1-15P muoto Wall Mount
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus 15V 1.1W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nykyinen - Output (Max) 75mA Johdon pituus 72" (1.83m)
Hyväksynnät cULus Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
212AS09012
212AS09012
valmistajat: Tamura
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 1W
Varastossa: 3318 pcs
ladata: 212AS09012.pdf
RFQ
212HR NC032
212HR NC032
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP