212AS24005
TamuraTamura
Tamura
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 212AS24005
Valmistaja / merkki: Tamura
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 1W
lomakkeissa: 212AS24005.pdf
  • Viesti
212AS24005: n tekniset tiedot
Osa numero 212AS24005 Valmistaja Tamura
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6464 pcs Tietolomake 212AS24005.pdf
Paino - Voltage - lähtö 24V
Jännite - Input 120VAC Koko / Dimension 2.50" L x 1.57" W x 1.40" H (63.5mm x 40.0mm x 35.5mm)
Sarja 212AS Region Käytössä North America
Virta (wattia) 1.2W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm Muut nimet MT7157
Käyttölämpötila -10°C ~ 40°C Ei kuormaa virrankulutusta -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Fixed Blade
tuloliitin NEMA 1-15P muoto Wall Mount
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus 24V 1.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nykyinen - Output (Max) 50mA Johdon pituus 72" (1.83m)
Hyväksynnät cULus Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
212AS12012
212AS12012
valmistajat: Tamura
Kuvaus: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W
Varastossa: 4523 pcs
ladata: 212AS12012.pdf
RFQ
212P.3
212P.3
valmistajat: Conxall / Switchcraft
Kuvaus: CBL MALE TO WIRE LEAD 5POS 0.98'
Varastossa: 11845 pcs
ladata: 212P.3.pdf
RFQ
valmistajat: Tamura
Kuvaus: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 20V 2W
ladata: 212AS20007.pdf
212HR NC032
212HR NC032
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP