830AS06125
TamuraTamura
Tamura
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 830AS06125
Valmistaja / merkki: Tamura
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 8W
lomakkeissa: 830AS06125.pdf
  • Viesti
830AS06125: n tekniset tiedot
Osa numero 830AS06125 Valmistaja Tamura
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 8W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4533 pcs Tietolomake 830AS06125.pdf
Paino - Voltage - lähtö 6V
Jännite - Input 120VAC Koko / Dimension 3.58" L x 2.28" W x 2.07" H (91.0mm x 58.0mm x 52.5mm)
Sarja 830AS Region Käytössä North America
Virta (wattia) 7.5W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm Muut nimet MT7163
Käyttölämpötila -10°C ~ 40°C Ei kuormaa virrankulutusta -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Fixed Blade
tuloliitin NEMA 1-15P muoto Wall Mount
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus 6V 7.5W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nykyinen - Output (Max) 1.25A Johdon pituus 72" (1.83m)