830AS12100
TamuraTamura
830AS12100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 830AS12100
Valmistaja / merkki: Tamura
Tuotteen Kuvaus AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
lomakkeissa: 830AS12100.pdf
  • Viesti
830AS12100: n tekniset tiedot
Osa numero 830AS12100 Valmistaja Tamura
Kuvaus AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6934 pcs Tietolomake 830AS12100.pdf
Voltage - lähtö 12VAC Jännite - Input 120VAC
Koko / Dimension 2.07" L x 2.28" W x 3.58" H (52.5mm x 58.0mm x 91.0mm) Sarja 830AS
Region Käytössä North America Virta (wattia) 12W
Ulostuloliitin Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm Muut nimet MT7166
Käyttölämpötila -10°C ~ 40°C Ei kuormaa virrankulutusta -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Fixed Blade
tuloliitin NEMA 1-15P muoto Wall Mount
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus 12VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nykyinen - Output (Max) 1A Johdon pituus 72" (1.83m)