AGA0.75BK50
TechflexTechflex
Techflex
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AGA0.75BK50
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50'
lomakkeissa: AGA0.75BK50.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 575 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 575 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
AGA0.75BK50: n tekniset tiedot
Osa numero AGA0.75BK50 Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 575 pcs Tietolomake AGA0.75BK50.pdf
Seinämän paksuus 0.040" (1.02mm) Kirjoita attribuutit Braided
Tyyppi Sleeving, Insulated Sarja Flex Glass® Acrylic
Käyttölämpötila -25°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - materiaali Fiberglass, Acrylic Coated
Nestemäinen suoja Oil Resistant Pituus 50.00' (15.24m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys -
ominaisuudet Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Ympäristönsuojelu -
Halkaisija - Ulkopuolella 0.830" (21.08mm) Halkaisija - Inside 0.750" (19.05mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Black Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 50.00' (15.24m) Väri Black