AGA0.75RD
TechflexTechflex
AGA0.75RD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AGA0.75RD
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 100'
lomakkeissa: AGA0.75RD.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 403 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 403 pcs
  • Viesti
AGA0.75RD: n tekniset tiedot
Osa numero AGA0.75RD Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 403 pcs Tietolomake AGA0.75RD.pdf
Seinämän paksuus 0.040" (1.02mm) Kirjoita attribuutit Braided
Tyyppi Sleeving, Insulated Sarja Flex Glass® Acrylic
Käyttölämpötila -25°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - materiaali Fiberglass, Acrylic Coated
Nestemäinen suoja Oil Resistant Pituus 100' (30.48m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys -
ominaisuudet Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Ympäristönsuojelu -
Halkaisija - Ulkopuolella 0.830" (21.08mm) Halkaisija - Inside 0.750" (19.05mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Red Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 100' (30.48m) Väri Red
Hiomasuojaus Abrasion and Cut Resistant
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
AGA0.75YL50
AGA0.75YL50
valmistajat: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50'
Varastossa: 507 pcs
ladata: AGA0.75YL50.pdf
RFQ
AGA0.75BK50
AGA0.75BK50
valmistajat: Techflex
Varastossa: 575 pcs
ladata: AGA0.75BK50.pdf
RFQ
AGA0.75RD50
AGA0.75RD50