AGAG.18BK250
TechflexTechflex
Techflex
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AGAG.18BK250
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 0.042" ID FBRGLASS 250'
lomakkeissa: AGAG.18BK250.pdf
  • Viesti
AGAG.18BK250: n tekniset tiedot
Osa numero AGAG.18BK250 Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 0.042" ID FBRGLASS 250' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1744 pcs Tietolomake AGAG.18BK250.pdf
Seinämän paksuus 0.018" (0.46mm) Kirjoita attribuutit Braided
Tyyppi Sleeving, Insulated Sarja Flex Glass® Acrylic
Käyttölämpötila -25°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - materiaali Fiberglass, Acrylic Coated
Nestemäinen suoja Oil Resistant Pituus 250' (76.20m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys -
ominaisuudet Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Ympäristönsuojelu -
Halkaisija - Ulkopuolella 0.078" (1.98mm) Halkaisija - Inside 0.042" (1.07mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Black Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.042" (1.07mm) 250' (76.20m) Väri Black