AGAG.18RD
TechflexTechflex
AGAG.18RD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AGAG.18RD
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 0.042" ID FBRGLASS 500'
lomakkeissa: AGAG.18RD.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 907 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 907 pcs
  • Viesti
AGAG.18RD: n tekniset tiedot
Osa numero AGAG.18RD Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 0.042" ID FBRGLASS 500' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 907 pcs Tietolomake AGAG.18RD.pdf
Seinämän paksuus 0.018" (0.46mm) Kirjoita attribuutit Braided
Tyyppi Sleeving, Insulated Sarja Flex Glass® Acrylic
Käyttölämpötila -25°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - materiaali Fiberglass, Acrylic Coated
Nestemäinen suoja Oil Resistant Pituus 500' (152.40m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys -
ominaisuudet Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Ympäristönsuojelu -
Halkaisija - Ulkopuolella 0.078" (1.98mm) Halkaisija - Inside 0.042" (1.07mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Red Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.042" (1.07mm) 500' (152.40m) Väri Red