CNN0.50BK
TechflexTechflex
CNN0.50BK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CNN0.50BK
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 1/2" X 500' BLACK
lomakkeissa: CNN0.50BK.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 80 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 80 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
  • Viesti
CNN0.50BK: n tekniset tiedot
Osa numero CNN0.50BK Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 1/2" X 500' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 80 pcs Tietolomake CNN0.50BK.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.028" (0.71mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Flexo® Anti-Stat Muut nimet 1030-1400
CNN0.50BK-ND
Q7146857
Käyttölämpötila -45°C ~ 150°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - materiaali Nylon, Carbonized, Halogen Free
Nestemäinen suoja Gasoline Resistant Pituus 500' (152.40m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys -
ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded Ympäristönsuojelu -
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu - Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.500" (12.70mm)
Halkaisija - Sisällä, laajennettu 0.750" (19.05mm) Väri Black