CNN0.75BK
TechflexTechflex
CNN0.75BK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CNN0.75BK
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 3/4" X 250' BLACK
lomakkeissa: 1.CNN0.75BK.pdf2.CNN0.75BK.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 126 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 126 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Viesti
CNN0.75BK: n tekniset tiedot
Osa numero CNN0.75BK Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 3/4" X 250' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 126 pcs Tietolomake 1.CNN0.75BK.pdf2.CNN0.75BK.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.028" (0.71mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Flexo® Anti-Stat Muut nimet 1030-1403
CNN0.75BK-ND
Käyttölämpötila -45°C ~ 150°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - materiaali Nylon, Carbonized, Halogen Free
Nestemäinen suoja Gasoline Resistant Pituus 250' (76.20m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys -
ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded Ympäristönsuojelu -
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu - Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.750" (19.05mm)
Halkaisija - Sisällä, laajennettu 1.250" (31.75mm) Väri Black