DWN4.50BK
TechflexTechflex
DWN4.50BK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DWN4.50BK
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SELF WRAP 4.5" X 150' BLACK
lomakkeissa: 1.DWN4.50BK.pdf2.DWN4.50BK.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 89 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 89 pcs
  • Viesti
DWN4.50BK: n tekniset tiedot
Osa numero DWN4.50BK Valmistaja Techflex
Kuvaus SELF WRAP 4.5" X 150' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 89 pcs Tietolomake 1.DWN4.50BK.pdf2.DWN4.50BK.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.026" (0.66mm)
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube Tyyppi Self Wrap
Sarja Dura Wrap™ Käyttölämpötila -51.1°C ~ 93.3°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Pituus 150' (45.72m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys - ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip
Ympäristönsuojelu Environment Resistant, UV Resistant Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 4.500" (114.30mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu -