F6V1.25TB75
TechflexTechflex
F6V1.25TB75 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F6V1.25TB75
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SELF WRAP 1-1/4" X 75' BLACK/WHT
lomakkeissa: F6V1.25TB75.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
F6V1.25TB75: n tekniset tiedot
Osa numero F6V1.25TB75 Valmistaja Techflex
Kuvaus SELF WRAP 1-1/4" X 75' BLACK/WHT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1086 pcs Tietolomake F6V1.25TB75.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.027" (0.69mm)
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube Tyyppi Self Wrap
Sarja F6® Woven Wrap FR Muut nimet 1030-1510
F6V1.25TB75-ND
Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL VW-1 materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Nestemäinen suoja - Pituus 75.00' (22.86m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys Flame Retardant
ominaisuudet Clean Cut Ympäristönsuojelu -
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu - Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 1.250" (31.75mm)