F6V1.50TB50
TechflexTechflex
F6V1.50TB50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F6V1.50TB50
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SELF WRAP 1.5" X 50' BLACK/WHITE
lomakkeissa: F6V1.50TB50.pdf
  • Viesti
F6V1.50TB50: n tekniset tiedot
Osa numero F6V1.50TB50 Valmistaja Techflex
Kuvaus SELF WRAP 1.5" X 50' BLACK/WHITE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1159 pcs Tietolomake F6V1.50TB50.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.027" (0.69mm)
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube Tyyppi Self Wrap
Sarja F6® Woven Wrap FR Muut nimet 1030-1513
F6V1.50TB50-ND
Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL VW-1 materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Nestemäinen suoja - Pituus 50.00' (15.24m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys Flame Retardant
ominaisuudet Clean Cut Ympäristönsuojelu -
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu - Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 1.500" (38.10mm)