FIF3.50BK
TechflexTechflex
FIF3.50BK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FIF3.50BK
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SPIRAL WRAP 50' BLACK
lomakkeissa: 1.FIF3.50BK.pdf2.FIF3.50BK.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 150 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 150 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
FIF3.50BK: n tekniset tiedot
Osa numero FIF3.50BK Valmistaja Techflex
Kuvaus SPIRAL WRAP 50' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 150 pcs Tietolomake 1.FIF3.50BK.pdf2.FIF3.50BK.pdf
Leveys 3.500" (88.90mm) Seinämän paksuus 0.094" (2.39mm)
Kirjoita attribuutit Harness Tyyppi Spiral Wrap
Sarja FireFlex® Flat Käyttölämpötila -54°C ~ 260°C