FIF3.50RD
TechflexTechflex
FIF3.50RD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FIF3.50RD
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SPIRAL WRAP 50' RED
lomakkeissa: 1.FIF3.50RD.pdf2.FIF3.50RD.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 154 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 154 pcs
  • Viesti
FIF3.50RD: n tekniset tiedot
Osa numero FIF3.50RD Valmistaja Techflex
Kuvaus SPIRAL WRAP 50' RED Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 154 pcs Tietolomake 1.FIF3.50RD.pdf2.FIF3.50RD.pdf
Leveys 3.500" (88.90mm) Seinämän paksuus 0.094" (2.39mm)
Kirjoita attribuutit Harness Tyyppi Spiral Wrap
Sarja FireFlex® Flat Käyttölämpötila -54°C ~ 260°C