FWF0.75TB25
TechflexTechflex
FWF0.75TB25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FWF0.75TB25
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SELF WRAP 3/4" X 25' BLACK/WHITE
lomakkeissa: 1.FWF0.75TB25.pdf2.FWF0.75TB25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
FWF0.75TB25: n tekniset tiedot
Osa numero FWF0.75TB25 Valmistaja Techflex
Kuvaus SELF WRAP 3/4" X 25' BLACK/WHITE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1443 pcs Tietolomake 1.FWF0.75TB25.pdf2.FWF0.75TB25.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.025" (0.64mm)
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube Tyyppi Self Wrap
Sarja Flexo® Wrap FR Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL VW-1
materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Nestemäinen suoja Gasoline Resistant
Pituus 25.00' (7.62m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu 0.750" (19.05mm)