FWF1.25TB
TechflexTechflex
FWF1.25TB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FWF1.25TB
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SELF WRAP 1-1/4" X 100' BLK/WHT
lomakkeissa: 1.FWF1.25TB.pdf2.FWF1.25TB.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 419 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 419 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
FWF1.25TB: n tekniset tiedot
Osa numero FWF1.25TB Valmistaja Techflex
Kuvaus SELF WRAP 1-1/4" X 100' BLK/WHT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 419 pcs Tietolomake 1.FWF1.25TB.pdf2.FWF1.25TB.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.025" (0.64mm)
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube Tyyppi Self Wrap
Sarja Flexo® Wrap FR Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL VW-1
materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Nestemäinen suoja Gasoline Resistant
Pituus 100' (30.48m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu 1.250" (31.75mm)