MBB0.25BS
TechflexTechflex
MBB0.25BS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MBB0.25BS
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus 1/4" BRASS BRAID 100'
lomakkeissa: 1.MBB0.25BS.pdf2.MBB0.25BS.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 317 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 317 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
MBB0.25BS: n tekniset tiedot
Osa numero MBB0.25BS Valmistaja Techflex
Kuvaus 1/4" BRASS BRAID 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 317 pcs Tietolomake 1.MBB0.25BS.pdf2.MBB0.25BS.pdf
Wire Gauge - Ends - Tyyppi Tubular
Paksuus 0.027" (0.69mm) Koko, Mukana 0.250" (6.35mm, 1/4") - Outer Dia
Sarja Brass Beauty Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali Brass Pituus 100' (30.5m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Tubular Ground Braid 0.250" (6.35mm, 1/4") - Outer Dia X 100' (30.5m)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MBB02070C1000FRP00
MBB02070C1000FRP00
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: RES 100 OHM 0.6W 1% AXIAL