MBB0.38BS
TechflexTechflex
MBB0.38BS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MBB0.38BS
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus 3/8" BRASS BRAID 100'
lomakkeissa: 1.MBB0.38BS.pdf2.MBB0.38BS.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 391 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 391 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
MBB0.38BS: n tekniset tiedot
Osa numero MBB0.38BS Valmistaja Techflex
Kuvaus 3/8" BRASS BRAID 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 391 pcs Tietolomake 1.MBB0.38BS.pdf2.MBB0.38BS.pdf
Wire Gauge - Ends - Tyyppi Tubular
Paksuus 0.015" (0.38mm) Koko, Mukana 0.375" (9.53mm, 3/8") - Outer Dia
Sarja Brass Beauty Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali Brass Pituus 100' (30.5m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Tubular Ground Braid 0.375" (9.53mm, 3/8") - Outer Dia X 100' (30.5m)